O nas

 

Naszym głównym celem  jest popularyzacja fotografii wśród tych osób, które naprawdę ją cenią i chcą się rozwijać na tym polu. Organizujemy warsztaty fotograficzne z różnych dziedzin fotografii, jednakże zawsze z najlepszymi fotografami, którzy mają bogaty dorobek i wiedzę teoretyczną. Dzięki temu nasze imprezy to nie nudne wykłady bezbarwnych osób, ale możliwość bezpośredniego kontaktu z fotografią, poczucia emocji i pracy pod okiem najlepszych.

 

Warsztaty są prowadzone w Gliczarowie Górnym w Willi W Gliczarowie, miejscu niezwykle malowniczym, pozwalającym na odpoczynek i dającym możliwość bezpośredniego kontaktu z naturą, wpływającym pozytywnie na kreatywność. Mamy wiele ciekawych miejsc plenerowych, jak również wnętrz i innych tajemniczych i niesamowitych miejsc pozwalających kreować magiczne chwili na fotografiach. W czasie warsztatów można będzie porozmawiać z ciekawymi osobowościami, które będą zapraszane na zajęcia. W planach mamy również organizowanie warsztatów w innych miejscach w Polsce, jak i poza Polską.

 

Nasze warsztaty adresowane są do osób zarówno z małym, jak i średnim doświadczeniem w fotografii, chcących poszerzyć swoje horyzonty, szukać własnego stylu i otworzyć się na emocje, które są podstawą świadomej fotografii. W trakcie zajęć poruszane będą zagadnienia teoretyczne, jak również praktyczne, pracy w plenerze, studiu, z modelką czy przy Photoshopie i innych programach niezbędnych w fotografii.

 

 

Naszą ambicją jest uchylenie przed Uczestnikami drzwi, za którymi znajdą nowe możliwości i pokłady własnej kreatywności w fotografii.